Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Hizmetlerimiz

TTR Bilişim olarak bilişim hizmetlerinin dışında başlıca Tasarım Hizmetlerimiz web tabanlı tasarım çalışmaları ve baskılı işler tasarımı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Hazırlamış olduğumuz web siteleri kendi sunucularımızda barındırılmaktadır.

Sadece kendi hazırladığımız web sitelerinin barındığı hosting hizmetimiz, kupon hosting olarak sınırsız bant genişliğinde yurtiçinde ve yurtdışında konumlandırılmıştır. Müşterilerimiz için sunduğumuz e-mail hosting hizmetimiz ise müşteri ihtiyaçlarına göre kota sınırı olan yada olmayan şekilde kullandırılabilmektedir.E-mail sunucularımızda spam filtreleri güncel tutulmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında MTHS, MTHS Hizmeti de bulunmaktadır. Ülkemizde sadece 3 tane MTHS firması vardır ve TTR Bilişim hizmetleri olarak 2013 yılından bu yana bu 3 MTHS firmasından biriyiz. MTHS Hizmeti denetime tabi sermaye şirketleri için kanuni bir zorunluluktur.MTHS konusunda detaylı bilgi için bakanlık onaylı MTHS sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Web Sitesi ve katalog, broşür tasarımının arasında çok büyük farklılıklar bulunmaktadır. Bilindiği üzere web alanında 3 renk, baskılı işlerde ise 4 renk kullanılmaktadır. Tasarımcının en temel konu olan bu ayrımı bilerek tasarımlarını hazırlaması gerekmektedir. Çok iyi bir tasarımcı web kurallarını bilmeden web sitesi için bir tasarım yapamaz. Yapılan her tasarımın web ortamı için güncel trendleri yansıtmaması söz konusu olabilecektir. Aynı zamanda yapılan tasarımın web ortamına uygulanabilir olması da tamamen tasarımcının web ortamına olan hakimiyeti ile alakalıdır.

Matbaa işleri için yapılacak tasarımın ise web sitesi tasarımından tamamen ayrı kuralları vardır. Basılabilir, az fire veren ve modern katalog, broşür tasarımları ancak bu konuda tecrübeli tasarımcıların çalışmaları sonucu hazırlanmaktadır.

Açıklamaya çalıştığımız nedenlerden ötürü web tasarım firması yada katalog tasarım firması yani dijital ajans seçerken mutlaka tasarım firmanızın geçmişte yaptığı çalışmaları incelemelisiniz. Hazırlamış olduğu örnek web tasarımları, hazırlamış olduğu katalog tasarımlarını görmeli ve beklentilerinizi ne oranda karşılayabileceğini görmelisiniz.

Web tasarımında firma seçimi yaparken karar verilmesi gereken ilk unsur, Web Sitesi Fiyatlarına bakmaksızın iyi bir web sitesi mi yoksa ucuz bir web sitesi mi istediğinizdir. Aynı şekilde katalog tasarımı içinde ucuz bir katalog mu yoksa gerçekten tasarımı ve baskı kalitesi ile sizi yansıta bir tasarım mı istersiniz. Öncelikle bu konuda karar verilmesi gerekir.

TTR Bilişim olarak en optimum seviyede kalmaya özen göstermekteyiz. Yani kaliteli tasarımları uygun fiyata sunmaktayız. Web tasarım fiyatları konusunda kaliteden ödün vermeden en uygun tasarımları hazırlamaya gayret etmekteyiz. Katalog ve broşür tasarımını şirketimizde hazırlamaktayız. Tasarımlar onayınız sonrası anlaşmalı olduğumuz ve son teknolojiyi kullanan matbaa tesislerinde basılarak teslim edilmektedir. Matbaa çalışmalarında ise zamanında teslimat büyük önem taşımaktadır. İhtiyacınız olan tasarım ister dijital ister baskılı iş tasarımı olsun sizin beğeneceğiniz tasarımın yapılacağını her zaman garanti etmekteyiz.
Başlıca Hizmetlerimiz:
Tasarım Hizmetleri
Yazılım Hizmetleri
Reklam Hizmetleri
MTHS Hizmeti
gelmektedir.

Hizmetlerimiz

Başlıca hizmetlerimiz arasında web sitesi tasarımı, Katalog Tasarımı, MTHS Hizmeti, gelmektedir.