Kurumsal Web  Tasarımında kurumsal firma

Kurumsal

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal web tasarım firması

    Şirketimiz,2000 yılında web sitesi, internet tabanlı tasarım ve tanıtım çalışmaları hazırlamak amacıyla kurulmuştur. Özellikle internetle tanışma evresinde olan ülkemizde birçok firmanın web sitesi ile tanışmasına vesile olduk. TTR Bilişim Hizmetleri olarak kuruluş zamanımızdan bugüne binlerce firmaya web sitesi tasarımı, katalog, kurumsal kimlik çalışması, tanıtım filmi gibi hizmetler vermiştir.Özellikle kurumsal web sitesi tasarımı konusunda takdir edilen kurumsal web tasarımları yapmaktayız. Kurumsal web sitesi tasarımı tasarımı yapabilmek için kurumu tanımak en o kurumu en iyi yansıtacak tasarımı hazırlamak ve firmanın bu tasarımı beğenmesini sağlamak çok ciddi bir çalışmadır.

Hizmet çeşitliliği ve hizmet kalitesi nedeniyle portföyü arasında özel şirketler ve kamu kurumları yer almaktadır. Ayrıca mikro ölçekli işletmeler ve holdingler müşterileri arasında yer almaktadır.

MTHS Hizmeti konusunda bakanlık iznine sahip 3 kuruluştan biri olarak, MTHS hizmet sağlayıcısı olarak ta hizmetlerine devam etmektedir.

web tasarımı ve tasarım hizmetleri konusunda istikrarlı web sitesi fiyatları ve konusunda deneyimli personeli ile müşteri memnuniyeti odaklı çözümler sunmak firmamızın en önemli misyonu olarak belirtilebilir.

Web sitesinde müşteri ile iletişim kurarak öncelikle grafik tasarımlar hazırlanmakta ve müşteri onayına sunulmaktadır. Bu şekilde özenle ve hassasiyetle hazırlanan tasarımlar gereken teknolojiler kullanılarak müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Şirketimiz genel web tasarım kurallarına uyumlu ve tüm yazılım alt yapısı kendi bünyesinde hazırlanan çalışmalar yapmaktadır.

ISO 27001 bilgi güvenliği sertifikamız ile güvenilir alt yapıya sahip web siteleri hazırlamaktayız. Müşterilerimizin farklı sektör ve farklı ölçeklerden olması web tasarımı hazırlama kabiliyetimiz nedeniyle çeşitlilik göstermektedir.

Web sitesi ilk hazırlandıktan sonrada sürekli bakıma ve güncellemeye ihtiyaç duyan bir çalışmadır. Bu nedenle web tasarım firmasının sürekli ulaşılabilir ve kesintisiz hizmet sağlayabiliyor olması büyük önem taşımaktadır. Şirketimiz web alanında başladığı tasarım çalışmalarını katalog tasarımı, broşür tasarımı gibi baskılı ürün tasarımlarını da ekleyerek genişletmiştir.

TTR bilişim olarak hizmetlerimiz başlığında sunmakta olduğumuz web tasarımı,katalog tasarımı,kurumsal kimlik tasarımı,arama motoru optimizasyonu,tanıtım filmi gibi tüm hizmetlerimizi kendi bünyemizde hazırlamaktayız.

Web Sitesinde, Dış kaynak kullanımımız olmaması hazırlamış olduğumuz tüm projelerin daha sonraki talepleriniz doğrultusunda geliştirilme imkanı olmasına olanak sağlar. Yani ilerleyen zamanlardaki isteklerinize olumsuz cevaplar almazsınız.

Kurumsal Web Sitesi Örnekleri

Kurumsal web sitesi tasarımı konusunda bizi tercih eden bazı firmalara hazırlamış olduğumuz kurumsal Web tasarımları aşağıda listelenmektedir. Aşağıdaki liste internet sitesi açılmış olan web referanslarımızdan bazılarıdır, diğer örnek web site tasarımları için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz, size Özel Web Tasarımına sahip olmak için bize ulaşabilir web sitesi fiyatlarını öğrenip en uygun fiyata size özel web tasarımına sahip olabilirsiniz.