Tasarım Hizmetleri

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Tasarım Hizmetlerimiz

Bir bilişim firması olmanın yanında şirketimiz dijital tasarım alanında web sitesi tasarımı ve baskılı işler için tasarımlar yapmaktadır.

Web tabanlı tasarım ve baskılı işlerin tasarımı konusunda deneyimli grafikerler ile çalışmaktadır. Her ne kadar her iki alana bölünüyor olsa da TASARIM bu iki alan için ciddi farklılıklar göstermektedir.

Web sitesinde bir görselin iyi optimize edilerek hızlı açılması hedeflenirken, basılacak bir katalog için görselin mümkün olduğu kadar kaliteli ve en az 300 dpi olması gerekmektedir. Oysaki web sitesi için görselin 72 dpi olması yeterlidir. Tasarım çalışmalarında sadece bu temel bilgi bile çok büyük sonuçları doğurmaktadır.


Bu nedenle konusunda deneyimli bir ekip tarafından tamamen firmalara özel tasarımlar hazırlanmaktadır. Genellikle müşterimize özel test adresinden sunulan grafik çalışmalarımız müşterimizin onayı sonrası baskıya yada yazılım çalışmasına yönlendirilmektedir.

Dijital tasarım konusunda müşterilerimize komple çözümler sunmaktayız. Müşterimizin ihtiyacı olan bir dergi reklamı ve katalogu aynı tasarımcı tarafından tasarlanmakta ve tasarımlar açısından kurumsal kimlik en iyi şekilde yansıtılabilmektedir.

Şirketimiz tarafından tasarlanabilen çalışmalar arasında; web sitesi tasarımı, katalog tasarımı, broşür tasarımı,kurumsal kimlik tasarımı,logo tasarımı öncelikle sayılabilmektedir. Tasarım konusunda özellikle ne istediğini bilen ve bir anlamda zor beğenen müşterilerimizde oluşan memnuniyet kaynaklı olarak iyi bir tasarım firması olduğumuzu belirtebiliriz.

.
Tasarım Hizmetlerimiz:
Web Tasarım Hizmeti
Katalog Tasarımı
Dergi ve Reklam Tasarımları
Kurumsal Kimlik Tasarımları
Logo Tasarımı
Tanıtım Filmi
gelmektedir.

Hizmetler

Başlıca hizmetlerimiz arasında web sitesi tasarımı, Katalog Tasarımı, MTHS Hizmeti, gelmektedir.