Web Tasarım Şirketi Web Tasarım Şirketi

Web Tasarım Şirketi

Web Tasarım Şirketi Nasıl Kurulur

Web Tasarım Şirketi Nasıl Kurulur

Web Tasarım Şirketi; Web tasarım şirketi çeşitli özelliklerde ( Özel web sitesi, kurumsal web tasarımı,e-ticaret sitesi,hazır web sitesi ) web programlaması yapabilmek amacıyla çalışır. Web tasarım şirketi müşterilerden gelebilecek farklı taleplere göre web tasarımı yapabilecek yetenekli web tasarımcı ve web programlama konusunda personel istihdam etmelidir.

Web Tasarım Şirketi nasıl kurulur diye merak edenler için normal şirket kuruluş prosedürleri ile benzer prosedürler izlenerek web tasarım şirketi kurulmaktadır. Ancak iştigal konusu alanında faaliyet alanları konusunda web tasarım yada bilişim alanında yapılacak faaliyet konuları belirtilmelidir.

Hosting alanı konusunda hizmet verilecek ise mutlaka yer sağlayıcılığı faaliyet belgesi alınması gerekecektir.

Web tasarım şirketi seçiminde İstanbul,Ankara,İzmir gibi illere göre bir firma seçimi yapılmasına gerek yoktur. Web Tasarımını uzaktan sunacak olması sebebiyle bir bilgisayar teknik servis firması gibi şirkete yakın bir lokasyonda olmasa da olur.

İyi bir web tasarım şirketi, telefonda da olsa iyi iletişim kurabilen müşterilerini anlayarak onların beklentilerine uygun yada beklentileri konusunda müşterilerini yönlendirebilen şirkettir. Bir firmanın web sitesi beklentisi güncel olmayan bir tazda olabilir, ancak bir tasarım ve programlama yapılacaksa müşterinin uzun yıllar boyu kullanabileceği bir web sitesi olması daha faydalı olacaktır. Genellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler rakip web sitelerini inceleyerek internet sitesi beklentilerini bu doğrultuda belirlemektedir oysaki beklide rakip site örnek alınmaya başladığında bile bir yenileme çalışmasını arka planda sürdürüyor olabilir. Bu nedenle iyi bir web tasarım firması müşterilerini bu noktada bilinçlendirerek en azından güncel web trendlerine uygun bir web tasarım projesi planlamalıdır.

Aksi halde web tasarım firmanız İstanbul’da, Ankara’da yada İzmir’de yada isterseniz aynı binada dahi bulunsa iyi bir web tasarım firması olarak nitelenemez.

Bazı durumlarda ise her web tasarım şirketi farklı Web Sitesi Tasarımı konularında uzmanlaşmış olmaktadır. Bazı firmalar e-ticaret sitesinde bazı tasarım firmaları ise kurumsal web sitelerinde bu nedenle tasarım şirketi seçerken web sitesi örneklerinin ve Web Sitesi Fiyatlarının incelenmeside faydalı olacaktır.

Web Tasarım şirketini iyi yada büyük yapan en önemli unsurların başında tasarımcı ve programcı personeli gelmektedir. Tasarım ve programlama konusunda deneyimli müşteri beklentilerine uygun projeler üretebilen tasarım şirketi iyi yada büyük olarak adlandırılabilir.

Web tasarım şirketinin büyüklüğünü anlayabilmek için web tasarım referanslarına bakılması da önemli bir ölçü kriteri olabilir ancak, bu noktada doğru bir açıdan bakış gerekir.
Daha net açıklamak gerekirse Web Tasarım Örnekleri adı altında sunulan çalışmaların altında gerçekten tasarım şirketinin logosumu bulunuyor yoksa referans olarak sunulan şirkete tam olarak ne iş yaptığını belirtmeden sadece logosunu mu referans çalışmalarına eklemiş. Maalesef bu konuda bazı tasarım firmaları web sitesi değil ancak çok küçük bir çalışma da yapsa büyük kuruluşların logolarını web tasarım referanslarının arasında bulundurarak insanların yanılmasına imkan vermektedir.

TTR Bilişim hizmetleri olarak hizmet sürekliliğimizi 15 yılı aşkın zamandır koruyarak sizlere beklentilerinizin ötesinde iyi web sitesi tasarımları, katalog tasarımları sunmak için kadrosunda sürekli konusunda deneyimli web tasarımcıları ve web programcıları bulundurmaktadır.

Kurumsal Web Sitesi Örnekleri

Kurumsal web sitesi tasarımı konusunda bizi tercih eden bazı firmalara hazırlamış olduğumuz kurumsal Web tasarımları aşağıda listelenmektedir. Aşağıdaki liste internet sitesi açılmış olan web referanslarımızdan bazılarıdır, diğer örnek web site tasarımları için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz, size Özel Web Tasarımına sahip olmak için bize ulaşabilir web sitesi fiyatlarını öğrenip en uygun fiyata size özel web tasarımına sahip olabilirsiniz.