Web Tasarım Hizmeti

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Web Tasarım Hizmeti

Firmaların ölçeği, sektörü farklı olabilse de Web sitesi tasarımı ihtiyacı artık kaçınılmazdır. Her geçen gün hızla gelişen teknoloji yardımıyla web sitesinden beklentiler her geçen gün artmaktadır. Web sitesi tasarımında başarılı olan firmalar ise rakiplerine göre büyük üstünlükler elde etmektedir.

Günümüzde bir şirket sadece personel istihdam ettiğinde bile iş başvurusu yapmadan önce şirketi tanımak için bile web sitesi ziyaret edilir. Yada yeni bir tedarikçiden satın alma yapmadan önce ilk araştırma internet üzerinden şirket web sayfası ziyaret edilerek yapılır.

Potansiyel müşterilerimiz, sektörünüzdeki rakipleriniz sizi internet sitenizi ziyaret ederek takip eder.
Web Sitenizin sizi yansıtması durumunda sektörünüzde daha güçlü bir duruşa sahip olmanız kaçınılmazdır. Oysaki güncel olmayan eski bir web sayfası, bazı sayfalarının yayında bile olmadığı bir web sitesi işleriniz ne kadar iyi olursa olsun bunu maalesef yansıtamayacaktır.

Belki de sadece bu nedenle sizinle çalışmayı tercih etmeyecek firmalar yada personel olacaktır. Bu nedenle her şirketin kendini iyi ifade eden bir web sitesi tasarımı yaptırması şarttır.


Web tasarımı yaptırırken karşılaşılacak ilk soru hangi web tasarım şirketi ile bu işe başlamak olacaktır. Bu konudaki tavsiyemiz yola çıkmadan evvel nereye varmak istediğimizi iyi planlamamızdır.

Biraz daha açmak gerekirse, ucuz bir web tasarımı mı isteriz yoksa gerçekten firmamızı iyi yansıtan başarı odaklı bir web sayfası mı isteriz. Bu noktada pahalı web sitesi iyidir, ucuz web sitesi kötüdür anlamını çıkarmaya çalışmamaktayız.

Yalnız web tasarım firması seçiminde mutlaka daha önce yapmış olduğu internet sitelerini incelemelisiniz. Sektörünüzde bir site tasarlamamış olabilir ancak yapmış olduğu tasarımlardan neler yapabileceğini anlayabilirsiniz.

Bu noktada sadece büyük firmaların logolarının yayınlandığı bir web tasarım firmasının tüm bu firmalara web tasarımı yaptığı algısı uyandırılmaya çalışılıyor olabilir. Mutlaka bu konudan emin olmanızı öneririz.


TTR Bilişim olarak web sitesi tasarımı konusunda
Web Sitesi Tasarımı
Hazır Web Sitesi
E-Ticaret Sitesi
Banner Tasarımı

olarak 4 farklı başlık altında çalışmalar yapmaktayız

Hizmetler

Başlıca hizmetlerimiz arasında web sitesi tasarımı, Katalog Tasarımı, MTHS Hizmeti, gelmektedir.