Web Tasarımı

Web Tasarımı

Web Tasarımı nedir,Web Sitesi Tasarımı nedir

Web Tasarımı nedir ?

    Web tasarımı, ihtiyaca göre tasarlanan ve yazılımı yapılarak bir web sunucusu üzerinden 7/24 erişime açık olarak ziyarete sunulan interaktif ve dinamik yapıda web tabanlı bir yazılımdır. Web sitesi tasarımı bir yazılımdır demek tam anlamıyla bu çalışmayı ifade etmekte yetersizdir. Web sitesi tasarımı tasarım yani görsel ve bir yazılım çalışmasının en optimize ( faydası en yükek ) şekilde birleşimidir.

Web sitesi tasarımı yapılırken en çok talep edilen özelliklere bakacak olursak bunlar;
• Arama motoru uyumlu web kodlaması
• Kullanıcı dostu web sitesi arayüzü
• Kolay Yönetilebilir Web Sitesi Yönetim paneli
• Güvenilir alt yapı
• Geliştirmeye açık yazılım dili
• Web sitesinin hızlı yüklenmesi
• Web sayfasına erişimin sürekli olması vb…

Web Sitesi tasarımı dediğimizde sadece fiyat odaklı bakılan bir çalışmanın yukarıda belirtilen özellikleri kapsamadığı görülecektir. Web tasarım kursu,web tasarımı programı yada sadece merak ile öğrenilerek yapılan web sayfalarının birçok firmaya yarardan çok zarar getirisi olmuştur.
Önerimiz kesinlikle uzun süre destek sağlayabilecek iyi bir web tasarım firması ile çalışılmasıdır. Web sitesi tasarımı hazırlandıktan sonra ihtiyaç duyulan her zaman firmaya ulaşılması ve olası web sitesi geliştirmelerinde de destek alınabilecektir. Ucuz web sitesi, bedava web sitesi şeklinde pazarlanan web sitesi tasarımı seçen firmalar genellikle her yeni istekte ya ciddi paralar talep edilmekte yada talepler web sayfasının yenilenmesi ile sonuçlanmaktadır.
Web tasarımı nedir ? Web tasarım yaptırmak konusunda nelere dikkat etmek gerekir bu konularda bilgi verilen bu sayfada olmayan tüm bilgi ihtiyaçları için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İrtibat için 0 216 355 75 37 nolu telefondan kurumsal internet danışmanlarımız sizlere yardımcı olacaktır.
Unutulmamalıdır ki web sayfası tasarımı konusunda iyi hazırlanmış web sayfası ile size yeni müşteriler ulaşır. Hiç bilmediğiniz ülkelerden sizin sitenize ulaşıp taleplerde bulunabilirler. Hedef kitlenize göre yapılan yabancı dilde web sayfaları ama motoru optimizasyonu ile işinize büyük katkılar sunacaktır.


Özellikle kurumsal bir firmanın web sitesi tasarımı

• Mevcut müşteri potansiyeli
• Rakipleri
• Potansiyel müşteri adayları
• Çalışanları
• Çalışmayı düşünenler
• Ürün yada hizmetine ihtiyaç duyanlar

Tarafından ziyaret edilmektedir. Ve bu ziyaret sırasındaki kısa sürede firmayı değerlendirmektedirler. Bu nedenle web tasarım programı ile yapılan web sayfası, ucuz web sayfası, alınacak web tasarım dersleri ile hazırlanacak web sayfası tasarımı kesinlikle faydalı olmayacaktır. Web Sitesi tasarımı, görsellik ve ciddi bir programlama ile yapılabilmektedir. Özellikle ucuz web sitesi çözümü olarak sunulan kopya web tasarımı konusunda prestij kaybı yaşanmaktadır. Web yazılımının kopya olarak kullanılması da güvenlik tedbirleri açısından sorunlar yaratmakta ve tüm firmaların prestijine zarar vermektedir. Özellikle hazır yazılımların kullanılmasından dolayı oluşan güvenlik açıkları bazen prestij kaybından öte geçerek bilişim suçuna da konu olabilmektedir.


Web Tasarım Örnekleri

Web tasarım referanslarımızdan bazılarını aşağıda görebilirsiniz, size özel web tasarımına sahip olmak için bize ulaşabilir en uygun fiyata size özel web tasarımına sahip olabilirsiniz.