Web Tasarımı

Web Tasarımı

Web Tasarımı,Web Sitesi Tasarımı

Web Tasarımında İhtiyacınız Olacak Tüm Hizmetler Bir Arada

    TTR Bilişim Hizmetleri 2000 yılında web tabanlı hizmetler üretmek amacıyla kurulmuş, ağırlıklı olarak web tasarımı, katalog tasarımı, e-ticaret sitesi tasarımı tanıtım filmi gibi konularda özel ve kamu kurumlarına hizmet sunmuştur.

   TTR web tasarım hizmetleri olarak sektörümüzün kalite anlayışını belirleyen ISO 27001 Bilgi güvenliği sertifikası ile hizmet vermekteyiz. Firmamız müşteri profili arasında mikro ölçekli işletmeler bulunduğu gibi çeşitli holdinglere de çözümler sunmaktayız. Bu kadar geniş ölçekte firmaya çözüm sağlayabiliyor olmamıza rağmen tüm müşterilerimize yaklaşımımız aynı samimiyettedir. Özellikle web sitesi tasarımı konusunda kaliteli hizmet almayı seçen firmalar tarafından web sitesi tasarımı konusunda tercih edilen firmamız, web tasarımı konusunda kalite ve performanstan ödün vermeden her zaman müşterileri için web tasarımı fiyatları ve zamanlaması konusunda hassas davranmayı prensip edinmiştir. Müşterilerine özgün web tasarımları ve özgün web yazılımları sunan firmamız web tasarımı konusunda müşteri beklentilerini dinleyerek her zaman onlara yenilikler hakkında bilgilendirme yapmaktadır.
    Web tasarımı fiyatlarıkonusunda ise yapılan tasarıma yada firmaya göre web tasarım fiyatı belirlemek yerine adam saat maliyeti üzerinden web tasarımı fiyatlandırması yapılmaktadır. Web tasarımı konusunda çalışmaya başlamadan önce web tasarım referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Referans olarak sunmuakta oldugumuz web tasarım çalışmalarımız tamamen müşterimize özel hazırlanmış tasarımlardır, tüm müşterilerimizin yorum ve istekleri doğrultusunda özgün web tasarımları hazırlanmaktadır. Web Tasarımı yapılırken hedef kullanıcı profiline dikkat edilmesi önerilmekte olup, kullanıcı kitlesi tarafından en kolay şekilde kullanılabilecek web tasarımları hazırlanmaktadır.

Firmanızın ölçeği ne olursa olsun mutlaka sizin içinde sunabileceğimiz bir web sitesi tasarımı hizmetimiz vardır. Bunun için web sitesi danışmanlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

 

Ayrıca daha başlayamadan sona eren birçok eşsiz fikir yanlış / yetersiz çözüm ortağı nedeniyle malesef ki başlamadan bitmekte web tasarımı için ödenen tüm paralar karşılığında bekleneni veremeden bitmektedir. Özel web tabanlı yazılımlarımız ile aklınızdaki fikri tüm gizliliği ve özelliklerei ile internet ortamına taşımanızda sizlerede çözümler sunmaktayız.

 

TTR bilişim olarak hizmetlerimiz başlığında sunmakta olduğumuz web tasarımı,katalog tasarımı,kurumsal kimlik tasarımı,arama motoru optimizasyonu,tanıtım filmi gibi tüm hizmetlerimizi kendi bünyemizde hazırlamaktayız.

Dış kaynak kullanımımız olmaması hazırlamış olduğumuz tüm projelerin daha sonraki talepleriniz doğrultusunda geliştirilme imkanı olmasına olanak sağlar. Yani iletleyen zamanlardaki isteklerinize olumsuz cevaplar almazsınız.

Web Tasarım Referansları

Web tasarım referanslarımızdan bazılarını aşağıda görebilirsiniz, size özel web tasarımına sahip olmak için bize ulaşabilir en uygun fiyata size özel web tasarımına sahip olabilirsiniz.